Contact

De Skulpe

staticmap2
Directeur:
Jella van Seters
Locatiecoördinator:
Anke Kloosterman
Adres:
Kreilerstraat 20
8713 JB Hindeloopen

Aanvraagformulier bijzonder verlof

hands 2847508 1280

U kunt in bijzondere gevallen vrij vragen voor uw kind.

Meer over 'Aanvraagformulier bijzonder verlof'

Formulier wijzigen gegevens

child 3194977 1920

Hier kunt u via een online formulier wijzigingen aan ons doorgeven (bijvoorbeeld: adreswijziging, wijziging email-adres, wijziging (mobiel) telefoonnummer, etc.)

Klik hier om het formulier te openen.

Meer over 'Formulier wijzigen gegevens'

E-mail adressen team

 

Jella van Seters (directeur): jella.van.seters@gearhing.net

Jacob Anema (manager bedrijfsvoering): jacob.anema@gearhing.net

Jildou Loen (Intern Begeleider): jildou.loen@gearhing.net

Anke Kloosterman (locatiecoördinator, groepsleerkracht): anke.kloosterman@gearhing.net

Tineke Blom (groepsleerkracht): tineke.blom@gearhing.net

Peter Sneekes (groepsleerkracht): peter.sneekes@gearhing.net

Sirou van der Heide (groepsleerkracht): sirou.van.der.heide@gearhing.net

Peter Flapper (groepsleerkracht): peter.flapper@gearhing.net

Gretha van der Staaij...

Meer over 'E-mail adressen team'