Contact

De Skulpe

staticmap2
Directeur:
Jella van Seters
Adres:
Kreilerstraat 20
8713 JB Hindeloopen

Aanvraagformulier bijzonder verlof

U kunt in bijzondere gevallen vrij vragen voor uw kind. Klik hier om alles te lezen over de regels en afspraken rondom extra verlof.
En klik hier om het aanvraagformulier voor verlof in te dienen. U krijgt dan binnen 3 dagen bericht.

Meer over 'Aanvraagformulier bijzonder verlof'

E-mail adressen team

 

Jella van Seters (directeur): jella.van.seters@gearhing.net

Jacob Anema (manager bedrijfsvoering): jacob.anema@gearhing.net

Jildou Loen (Intern Begeleider): jildou.loen@gearhing.net

Anke Kloosterman (locatiecoördinator, groepsleerkracht): anke.kloosterman@gearhing.net

Tineke Blom (groepsleerkracht): tineke.blom@gearhing.net

Peter Flapper (groepsleerkracht): peter.flapper@gearhing.net

Janke Hiemstra (groepsleerkracht): janke.hiemstra@gearhing.net

Gretha van der Staaij (groepsleerkracht): gretha.van.der.staaij@gearhing.net

Jeroen Bosma...

Meer over 'E-mail adressen team'