Contact

De Skulpe

staticmap2
Directeur:
Jella van Seters
Locatiecoördinator:
Anke Kloosterman
Adres:
Kreilerstraat 20
8713 JB Hindeloopen

Aanvraagformulier bijzonder verlof

U kunt in bijzondere gevallen vrij vragen voor uw kind. Klik hier om alles te lezen over de regels en afspraken rondom extra verlof.
En klik hier om het aanvraagformulier voor verlof in te dienen. U krijgt dan binnen 4 dagen bericht.

Meer over 'Aanvraagformulier bijzonder verlof'

E-mail adressen team

 

Jella van Seters (directeur): jella.van.seters@gearhing.net

Jacob Anema (manager bedrijfsvoering): jacob.anema@gearhing.net

Jildou Loen (Intern Begeleider): jildou.loen@gearhing.net

Anke Kloosterman (locatiecoördinator, groepsleerkracht): anke.kloosterman@gearhing.net

Tineke Blom (groepsleerkracht): tineke.blom@gearhing.net

Peter Sneekes (groepsleerkracht): peter.sneekes@gearhing.net

Sirou van der Heide (groepsleerkracht): sirou.van.der.heide@gearhing.net

Peter Flapper (groepsleerkracht): peter.flapper@gearhing.net

Gretha van der Staaij...

Meer over 'E-mail adressen team'