Contact

Aanvraagformulier bijzonder verlof

U kunt in bijzondere gevallen vrij vragen voor uw kind. Hier kunt u het digitale aanvraagformulier verlof voor gebruiken. U ontvangt zo spoedig mogelijk bericht. Op onze website onder 'Leerplicht en verlof' in het groene blok 'Ouders' vindt u informatie over verlofaanvraag in verband met vakantie en verlofaanvraag in verband met andere gewichtige omstandigheden.

Meer over 'Aanvraagformulier bijzonder verlof'

De Skulpe

staticmap2
Directeur:
Jella van Seters
Adres:
Kreilerstraat 20
8713 JB Hindeloopen

E-mail adressen team

 

Jella van Seters (directeur): jella.van.seters@gearhing.net

Jacob Anema (manager bedrijfsvoering): jacob.anema@gearhing.net

Jildou Loen (Intern Begeleider): jildou.loen@gearhing.net

Anke Kloosterman (locatiecoördinator, groepsleerkracht): anke.kloosterman@gearhing.net

Tineke Blom (groepsleerkracht): tineke.blom@gearhing.net

Peter Flapper (groepsleerkracht): peter.flapper@gearhing.net

Janke Hiemstra (groepsleerkracht): janke.hiemstra@gearhing.net

Gretha van der Staaij (groepsleerkracht): gretha.van.der.staaij@gearhing.net

Jeroen Bosma...

Meer over 'E-mail adressen team'